Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mohu zaměnit ovladač?

Dobrý den, potřeboval bch se s vámi poradit.
Vlastním tiskárnu Canon MP500 a ovladač k němu není česky.
Chtěl bych zkusit ovladač z MP510, nebo MP520, který už češtinu obsahuje.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Porďte, myslíte, že to bude fachat?
Díky za Vaše rady. Karel

Myslíme, že nebude, ale že pokud máš know-how, které to umí dostat zpět do fuknčího stavu (nebo se nám pak zase vrátíš na server :-p ) tak to zkusit klidně mužeš. Osobne si myslim, ze ceske vs anglické ovladače je jedno, podle me by uživatel s ovladačema tiskárny neměl přijít vubec ke styku při normálním používání... ze je barva prazdna si kdyztak nechas prelozit...

Tak jsem to prubnul a bohužel, ovladač scaneru není kompatibilní (vyskočila hláška)
Zkusil jsem ovladač na MP510 a MP520 a prostě to nefunguje. Vrátil jsem zpět původní ovladač s navigátorem MP500 a to už zase jde. Škoda doufal jsem, že to půjde.
Tak bohužel. S pozdravem Karlos