Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Efekt reflektoru na obrázek (kde vzít)

Potřeboval bych efekt reflektoru, který jsem kdysi měl ve Photoshopu v. 5 před 20 lety. Šel tam nastavit úhel, rozptyl, intenzita, barva a dokonce snad i počet reflektorů. Potřebuji ten efekt jednou, za 20 let a líbilo by se mi něco free on-line. Víte někdo o něčem?
Díky 697x

Adobe free online Photo editor napr., rôzne Adobe Photoshop plugins kompatibilné free programy, ktoré vedia použiť pluginy pre Photoshop,napr. Satori Paint 2.x,platený je len paint XL/film FX,nieje online,treba inštalovať do pc,takže nezodpovedá presne požiadavkám, ale vie pracovať s pluginmi pre Photoshop,Corel Draw etc,zbytok už je dnes veľmi funkčne limitovaný v bezplatnej forme,mnohí prešli na online platený servis za “ extra” funkcie,zdarma ponechali len “ core” funkcie programov-viz.Pixlr ,Xara,Softmaker a spol

Řídil jsem se požadavkem na bezplatné on-line zpracování.
Pro nás nerodilé mluvčí AJ je vdycky nejtěžší zadat vhodná anglická slova do vyhledávače. V tom tápu, asi jako většina ostatních. Kdo se dobře a chytře zeptá, tak ten se věcně a správně dozví.
Hledal jsem: spot light on-line photo editor

:i: Pak jsem si ve vyhledávači nechal zobrazit obrázky a dále hledal podle obrázků, protože jeden obrázek vydá za spoustu slov. :i:
Zmátlo mě to "clipart", tak jsem si nebyl jistý protože jsem to nezkoušel. Grafika jde mimo mě a nerozumím tomu.