Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čištění win98

Ahoj,chtěl jsem se zeptat jak se čistí nepotřebné registry na win98. U XP to dělám tak,že vymažu vše co je v Documents and Settings\Petr\Local Settings\Temporary Internet Files. Nevím jestli je to dobře, ale vypadá to že jo, neboť mi fakčí vše jak má:)). Potřebuji stejnou věc u kamaráda, který má Windows 98, neboť má celý počítač zpomalený. Až k němu půjdu spustím defragmentaci, můžu spustit scandisc, ale nevím jestli čištění registrů je stejné jako u Win.XP.Nebo je tam nějaký jiný fígl???Díky Miloš

nejdřív se dělá scandisk, potom defragmentace. opačný postup je blbost.

nejrozumnějším čističem registrů win9x je smazání toho hnoje a nová instalace. win9x si bez problémů nechávají přepisovat systémové knihovny cizími verzemi, takže jejich stabilita jde do kopru - a to žádným vymazáním cache internetového prohlížeče nespravíš.

za zpomalení všech verzí windows mohou nejvíc jejich samoadmini, kteří si nainstalují kdejaké svinstvo které se automaticky spouští po startu, a pak se diví proč všechno trvá tak dlouho a proč není volná paměť. win98 taky znají msconfig.exe - vypnout vše v "po spuštění", zapnout jen potřebné.