Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokovaný tablet

Prosím, nevím na koho se obrátit, mám zablokovaný tablet a přišlo mi, od nějaké cizí firmy, že mám zaplatit, aby mi tablet odblokovali! Díky za radu

Obnova oddielov (oddielu) z Image poslednej funkčnej zálohy.

Obnova z posledného bodu zálohy.

Preinštalácia z ISO systému nanovo.

(Napíš sem presne text výzvy z monitora, telefónu, písomne, poštou či poštovým holubom. Uveď o aký OS sa jedná).

Možno by stačil drobný zásah do Registrov a systémových súborov z flešky, nabútovaním mašiny pri uspatom systéme na disku v prípade, ak nie sú dáta cugrunt zašifrované.