Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skoro nic nefunguje a kdo to vyřeší je dobrej.

ahoj mam takovy problém s pc nedavno jsem si koupil new grafickou kartu před tím jsem tam měl integrovanou,no tak jsem nainstaloval ovladace a zacaly problémy zacolo to psat ruzny chyby napr neco o rundll32 a dalsi uz nevim,dále blbne internet explorer třeba zniceho nic se ukaze ze doslo k chybe pred tím se mi to tak casto nezobrazovalo ale co nejvetsi chyba ze treba pracuju a najednou se restartuje pc a jen stihnu videt takovou modrou obrazovku a tam sem vicet ze byly zjisteny potize trva to asi 3 sekundy a treba se to objevuje 5 krat za sebou a az pak se pc nacte zase s tema chybama.nevíte co to je?.prave ze bych skusil reinstal windowsu ale nemam cd a kdyz tam chci dat jiny xp cd instalace nejde spustit.fakt nevím co stím je treba icq mi pise chybu ani nejde instalovat servis pack 3 pro windows xp taky ne.fakt nevim kdo mi stím pomuze a vy:.(resi tak je fakt dobrej zatím díky
Změna předmětu, původně: hdd asi
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

takovou prkotinu vyřešit, na to nepotřebuješ být fak dobrej.
- začni zachraňovat data z disku pryč
- opiš si názvy svého hw, dokud ti funguje net, stáhni si na flashku aktuální ovladače
- celý ten nefunkční bordel smaž (fdisk aj), v nějakém partišnovacím programu si rozděl disk na oddíl pro systém (20gb, ntfs, active) a zbytek (ntfs).
- v biosu si pro sata zapni podporu ide
- nainstaluj xp, sp3, všechny ovladače
- vrať data na d:, cestu k dokumentům si nastav třeba na D:\Dokumenty, na c: zapomeň že existuje
- doinstaluj zbylý soft
- uživateli petrrrr nastav práva "omezený user"

Zkusím na tebe jít "od lesa" a to jen proto, že mám zrovna náladu a čas, jinak bych ti za takovej dotaz rozkopal prdel okovanou botou... To naokraj...
Podezření může bejt v přídavném napájení garfické karty, například nezapojeno, ale to by ti nenaběhlo vubec a nebo nevyhovující zdroj, kterej tu kartu nestíhá přikrmovat. No a píšeš, že nemáš cd, můžu si myslet, že máš desku od někoho, nebo že si bordelář a originál si někde promrdal a můžu takhle vypisovat varianty donekonečna a o všem možnym...No...a proč to všechno pišu takhle?...Aby si takový típci jako ty, uvědomili konečně, že když se někde prezentují, tak nemaj myslet jen na sebe a svůj problém, ale taky na ty druhý, kteří by jim byli popřípadě ochotni nějak pomoct a věnovat svůj drahocennej čas, že oni nebudou půl dne přemejšlet nad tím, co ta tvoje skříňka je vlastně zač...Říká se tomu sobectví... Naštěstí je tato situace vyřešena, ty lidi, co jsou ochotni někde připomoct a protože jsou rozumní, se na takový dotazy prostě vykálej, mno, takže aby si byl v obraze a nebyl nasranej, že ti frajeři třeba nepomohli...