Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízkoprofilová klávesnice

Zdravím,
mám aktuálně klávesnici Logitech G815, ale klávesa W blbne a tak už asi nebude fungovat dlouho, v záruce už není. Hledal jsem náhradu a nemohu najít nějakou fakt pěknou a nízkoprofilovou. Numerický blok by se hodil, kdyby měla.

Hledal jsem různá srovnání a plno věcí a narazil jsem na https://www.covybrat.cz/nejlepsi-klavesnice/

Hnedka nahoře přímo v nadpisu je obrázek klávesnice, má krásné nízké klávesy a rozestupy. Nevím, zdali je to v notebooku nebo ne, ale můžete mi říct, o jakou klávesnici se jedná, případně klávesnice podobné této? Tak pěknou jako je na tom obrázku jsem dlouho neviděl. Byl bych vděčný, protože to je přesně něco, co hledám a fakt nevím, která to je a pokud se jedná o klávesnici v notebooku, tak bych prosil návrhy na podobné klávesnice.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Tiež si vyberám nízkoprofilovú klávesnicu a z toho čo je na trhu stojí za zmienku:
Eternico Wireless KS3001 CZ/SK
Logitech G915 LIGHTSPEED US GL Linear
Logitech MX Keys Plus - CZ+SK

Záleží aké máš požiadavky a cenový strop ale povedal by som že ani tá lacná ETERNICO nebude zlá. Mám od nich záložnú klávesnicu za cca 7€ a je až prekvapivo dobrá. Určite je najlepšia G915 ale taktiež najvyššia cena. Ja ešte nie som rozhodnutý ale zrejme kúpim tú najlacnejšiu ETERNICO a ak nebude vyhovovať pôjdem vyššie.