Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunguje mi automatické přihlašování na různých stránkách

Zdravím...
používám FF3 a když chci abych se třeba automaticky přihlašoval na těchto stránkách tak mi to nefunguje.. zaškrtnu automatické přihlašování.. povolím ukládání hesla.. ale když zavřu a opět otevřu okno, tak musím znova zadávat údaje.. cookies mám nastaveny a automatické mazání nemám zapnuté... nevím jeslti to může blokovat firewall (kerio) bo třeba avast. dříve před reinstalem mi to fungovalo... a nefunguje mi to ani na jiných fórech.. díky za rady

tak jsem zkusil i přeinstalovat na starou verzi 3.0 a nešlo... dal jsem aktualizovat na 3.0.3 stále to nešlo.. zkoušel jsem vymazat všechny dočasný soubory a cookies a všechno podobný co nabízí CCleaner.. a stále to nefunguje.. jiný prohlížeč jsem ani nezkoušel pač stejně chci používat FireFox.. nevíte někdo co dál???