Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žádný post

zdravím, skládal jsem nový počítač pro bratra a počítač nedává obraz, zkoušel jsem i víc grafik a nic, proházet různě ramky i resetovat cmos, kontroloval jsem i kabely. Neví někdo co s tím?

hw: amd ryzen 5 5500, asus prime a520m-a ii, Kingston fury beast RGB 2x8, cooler master v650 gold v2

sice nepises, z jakeho vystupu vede kabel do jakeho vstupu monitoru, ale to je fuk.
kdyz to ani nepipne, vypada to na mrtvy procesor nebo jeste na starou verzi biosu. najit na strankach asus v supportu desky, jakou min. verzi biosu potrebuje.