Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení dalšího uživatele - rozlišení

Dobrý,

Při přepnutí na dalšího uživatele ve Windows dojde ke zmenšeni rozlišení plochy níže pod 4k (neměřil jsem), ale všechny okna všech přihlášených uživatelů se zmenší na menší plochu než je ta 4k na krátkou dobu a to než se nastaví nastavené rozlišení userem.
Takže rozlišení funguje, ale okna se zmenší do levého horního rohu. Vypadá to že ve windows je něco takhle blbě nastavený (krom rozlišení gr.karty), a to chci vyřešit místo té deformace shrnutí oken.

Jen pro upřesnění - verze Windows? Jakou máš grafiku a nativní rozlišení? Jaké propojení s monitorem?

Doteď rozlišiení fungovalo správně, začalo to blbnout po nějaké aktualizaci? Dělá to i u nově vytvořeného uživ. profilu?