Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po ruční instalaci SP1 zůstává na disku dočasný soubor

Ahoj všem, prosím poraďte jestli máte vlastní zkušenost s ruční instalací SP1 pro Vistu Ultimate 64bit.
Před samotnou instalací SP1 jsem nainstaloval aktualizace KB937287,KB938371,KB947172,KB935509 jak mi bylo porazeno od microsoftu a poté jsem instaloval SP1 Standalone stažené ze stránek microsoftu. Na disku se při instalaci objeví dva dočasné soubory a jeden tam po instalaci zůstane.Nevím proč, když instalujete SP1 přes Windows Update tak nezůstane ne disku žádný dočasný soubor. Můžete namítat, tak si to instaluj přes Update, ale mě zajímá kde je chyba a jestli něco dělám špatně. Prosím napište osobní zkušenost.Přikládám obrázky.
[http://img395.imageshack.us/my.php?image=doasnsoubo ritd1.jpg]

[http://img100.imageshack.us/my.php?image=doasnsoubo riicx8.jpg]

Děkuji

To nevím. U XP býval v rootu sysdir: Do adresního řádku vlož:
shell:Windows - jsi v adresáři s windows - tam jsou odinstalátory záplat (složky příklad: $NtUninstallKB898461$)
shell:System\dllcache - zde jsou zálohy změněných souborů.
----
Když se kouknu na obsah tvojí složky:
[http://img100.imageshack.us/img100/8606/doasnsoubor iicx8.th.jpg]

Tak mi to přijde jako jazykový mutace k něčemu.:)) Máš tam složku readme, tak do ní mrkni.

Zkusil bych to co výše.

Ty obrázky děláš moc velký - používej radši pro zobrazení na fórech thumbnail kód. Imageshack takto velký obrázek může odmítnout zobrazit na stránce.

[http://img80.imageshack.us/img80/9890/piinstalacigi 2.th.jpg]

------
Jo já bych řekl, že to je pozůstatek po instalaci a adresář dočasně přesunul jinam a po cca týdnu, pokud nebude vyžadován bych ho smazal.

A ty máš zkušenost instalace SP1 ručně. Docela mě to mrzí proč je to tak složitý, u XPéček jsi naistaloval SP2 s CDéčka a bylo to. Ještě ho mám doma.(origo) Jsem zvědavej jestli se bude instalovat SP2 pro Visty jednodušejc a aniž by jsi musel mít nainstalovanou SP1 a nějaké aktualizace před samotnou instalací SP. Ještě jsem zapoměl dodat,že ta SP1 co jsem instaloval je pro všechny jazyky. Proč se nedá stáhnout ta lite verze co se nabízí ve Windows Update, která má 125MB. Jakej máš na to názor?
A co je thumbnail kód. Nikdy jsem to nepoužíval?