Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký internet?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nevíte o nějakém bezdrátovém internetu. Hodně mě zaujal například internet od T-mobile, ale nechci se upisovat smlouvou na 2 roky.

Vybírej podle "dosahu signálu" v oblastech, kde se pohybuješ. V úvahu přichází wifi, gprs/edge (všichni mobilní operátoři), cdma (Eurotel, U:fon a možná i T-mobile).

Prohlídni si reálný přenosový rychlosti, FUP a ceny.

Např. u T-M můžeš mít GPRS/EDGE na Twist kartě, anonymně, bez smlouvy.

Pavel