Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záseky na notebooku

Můj notebook se neustále chvilkově zasekne. Doprovází to často zčernání obrazovky na velmi krátkou dobu. Mohl jsem oddělat grafickou kartu ? Zkoušel jsem jí napojit na coinminer asi na hodinu. Jde o notebook MSI Raider 10UH.
Intel(R) Core(TM) i9-10980HK CPU @ 2.40GHz 3.10 GHz
Ram 32,0 GB
NVIDIA Geforce 3080

Skúšal si čistú inštaláciu späť na win10? win11 tu nie je až tak dlho a možno je tam problém pre tento HW. Ak si nebabral do BIOS/UEFI tak by to malo ísť. Ak si tam niečo prenastavoval tak skús resetovať na základné nastavenia. Ak nič z toho nepomôže a máš ho v záruke tak ho reklamuj nakoľko tam v tom prípade bude problém zo strany HW.

V Event log, prípade Ovládacom panely (modrá vlajočka) máš presne uvedené zádrhely OS či SW. Obvykle sihost.exe, explorer.exe a spol. systémových *dll.

Daj sem opis, screen. Následne ti poradím, ako postupovať. (ak sa chce, všetko je možné).

Marginálne:
Ak nevyhovuje tvoj HW požiadavkám W11, viac sa vehementne o jedenástku nesnaž kiež by ti ju na nete konfigurovali rôznymi úpravami priamo z ISO, warez, ulozto a spol., samozvaní experti v strojovom kóde. Nemáš šancu, kaine šanc.

Volá sa to kauzálny nexus, sorry, ale venujem sa z nudy OS sotva desať dní, ale o to intenzívnejšie.

Preto si nepletiem, nehádžem do jedného vreca nacistických, fašistických hitlerovských, kapitalistických, amerických, usáckych, západných, buržoáznych, protisovietskych benderovcov, medzi našich sovietskych CCCP osloboditeľov.

Apropo. Tiež si sporadicky, každý druhý deň uhnem, nech mám pod čapicou zrána, za rosy, než tie blbé, honivé, napelešené operence v čase pokoja o 5.00 hod SEČ., začnú zbesile vrešťať v záhrade za mojimi oknami.

neser. už 2x po mě chtěli firemní meeting v 8h - to já mám ještě noc.
zobáčí krmítko klidně nakrmím, když půjdu v 5h chrápat. ale budík mám na 7:15, to znamená že vstávám asi v 7:30-9h.
skrz plastová okna nejdou moc slyšet, což je fajn, nerad se probouzím v ne ideální pohodě.

s těmi osvoboditeli je to těžké: mám souseda polodementního důchodce, který mele stejné sračky o osvoboditelích. přesto posledního rusa, co zažil, byl okupant, což teď kripl vytěsňuje a vymlouvá se, že za celé čssr ho pozval jediný bilak. taky máte u vás tak debilní důchodce?