Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevysvětlitelný jev počítače

Ahoj lidičky . Prosím vás na mé zapnuté sestavě kterou zapnu pozoruji posledních pár dní věc která mi nedá spát :D když je zapnutý a odejdu od něj tak začne fachat větrák na procesoru nebo grafárně, ale jakmile jen hejbnu myší tak je zase ticho . Když zapnu správce úloh a dam sledovat procesy a výkon ale nic mi procentuelně neroste tak že by se procák/GPU musel chladit .Nevite nekdo co stím ?

Co mas za PC?

Nemas nahodou Ryzena od AMD?

Pozoruju to taky, vysledoval jsem si, co se v te dobe na PC delo a temer vzdy to byla nejaka aktualizace na pozadi. Kde je problem, netusim, ale na AMD platforme dojde k chvilkovemu narustu vykonu, teploty a okamzite sepnou ventilatory = zacne to na chvili hucet. U Intelu to nedela, desky pouzivam u obojiho MSI. Moznosti je mnoho, bud neco nezvladla AMD, nebo spravne s AMD nespolupracujou Windows, nebo nema MSI tak dobre osefovane desky na AMD platforme jako na Intelu.

Jak to opravit nevim a ani to nejak resit nehodlam.