Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno defragmentace ke středu disku

Prosím o radu, který z defragmentačních programů přesouvá data ke středu disku. Vím, že to některý byl, ale nemohu si vzpomoneout.

Potřebuji ve Vistách rozdělit disk a diskkeeper i jkdefrag mi to ke středu nesetřepaly.

To udělátko z windows má problémy se zmenšováním (povolí jen trošku, mám to vyzkoušené i na nových pc jen s nahranou vistou) a nejspíš ani po defragu nebudeš spokojený- nejlepší by bylo použít třeba acronics disk director nebo partition magic.

Podle mě by se v diskkeperu mělo dát nastavit aby přesunul data. Zkus Smart Defrag nebo O a O Defrag- tam to nastavit jde určitě.