Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cena notebooku Lenovo IdeaPad Z50-70 Black

Ahojte, mám prosbu na notebook Lenovo IdeaPad Z50-70 Black. Chcel by som vedieť akú má cenu a za koľko by som ho mohol predať. Kupovaný bol v roku 2014. Konfigurácia nižšie --> Intel Core i5 4210U Haswell, 15.6" LED 1920x1080 lesklý, RAM 8GB, NVIDIA GeForce GT 840M 4GB, SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache pro zrýchlenie behu OS, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera, HDMI, USB 3.0, 4 článková batéria, Windows 8.1 64bit

zastaralé slabé dvoujádro, bezcenná externí parodie na grafiku, co jen žere baterku.
sshd disk si můžeš leda nacpat tupým koncem napřed kamkoliv, třeba do ...
baterka díky těm spotřebičům dávno po smrti.
bt4.0 má vysokou spotřebu, která ti bude vybíjet připojené bt zařízení
bezcenný krám těžký neskutečných 2.5kg

napiš mi jedinou věc, která v tom ntb není špatně - jedině velikost ram je pro kancelářské využití ok.
to ještě ty bys měl kupujícímu platit, že byl tak laskav (nebo hloupý) a ten shit od tebe vůbec vzal.