Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - režim celé obrazovky

Zdravím,
nějakým způsobem se mi Opera hodila do režimu celé obrazovky - není lišta karet, křížek pro ukončení, šipky zpět, záložky, ani spodní lišta s programy atd. F11, esc a podobné srandy nefungují. Mám spoustu způsobá, jak Operu zavřít, ale když ji spustím, otevře se zase v režimu celé obrazovky. Neznáte nějaký spešl trik?
Díky

Ani stlačenie ESC nič? Skús kliknúť pravým tlačidlom či sa nezobrazí v zozname volieb ukončenie režimu na celu plochu alebo nejaké menu tam niekde v rohu nemáš? Operu som kedysi v praveku používal. Obecne najefektívnejší spôsob riešenia akéhokoľvek problému prehliadača je prechod ku konkurencii. Prehliadače sú prakticky vždy o tom istom ale ak niečo nefunguje a reset nepomôže tak nestrácaj čas a energiu a prejdi ku konkurencii. Aktuálne sa najviac oplatí Brave čo je kópia Chrome s odstráneným balastom a pridaním zopár užitočných maličkostí. Nič netrvá večne ale politika vývojárov Brave vyzerá že to zopár rokov bude schopný prehliadač.