Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype problem online offline z kamaradem

Dobry den mam problem se skype muj kamarat na skype semi nezobrazuje že je online ale přitom online je ale ume se ukazuje že je offline u profilu je nasnano toto naposledy online pred nekolika dny u ostatnich kamaradu je všecno pořadku problem přetrvava od listopadu 2021 problem přetrvava na deskopovem skype prohlizeč skype mobil skype tablet skype kde muže bit problem pomužete mě ten problem vyřešit děkuji

opraveno!!!!!!

Dobry den mam problém se Skype můj kamarád na Skype se mi nezobrazuje že je online ale přitom online je ale ume se ukazuje že je off-line u profilu je napsáno toto naposledy online před několika dny u ostatních kamarádu je všechno pořádku problém přetrvává od listopadu 2021 problém přetrvává na desktopovém Skype prohlížeč Skype mobil Skype tablet Skype kde muže bit problém pomůžete mě ten problém vyřešit děkuji

Proč tam není ani jedna tečka?
Proč tam není ani jedna čárka?
Proč tam není ani jeden otazník?
Proč tam není více vět?

Pokud je problém bit, tak to většinou nic neřeší.
Pokud je tazatel debil, tak má status debila na doživotí.

Prosím.

Přesně tak. Ten debil to tu v noci zamořil, ale admin byl velmi rychlý. Zůstalo jen jedno prehistorické vlákno s jeho lobotomickým výlevem. Snad už je to taky smazané a zaarchivované. Musel tu škodit pár minut před tím, než jsem tu spoušť zahlédl. Kdybych mohl, tak bych ho administrátorsky potěšil. Takoví debilové škodí i slušným uživatelům proxy, VPN...

Bylo by možné negramotné příspěvky nekompromisně a ihned blokovat? Rádci tu ztrácí svůj cenný životní čas a škůdce se tím jen baví.

Navrhuji najít si v místě pobytu někoho, kdo tomu rozumí a pomůže.
Podle stylu vyjadřování nejste žádný velký myslitel, takže bude dobré mít pomocníka, který bude prakticky řešit problémy v místě, to vidím za nutné.
Opakovaná upozornění zde na poradně šla vniveč, takže tohle je můj poslední příspěvek v tomto vlákně.
Přiznejme si to oba na rovinu, neumíte se vyjadřovat, čeština otřesná, spolupráce téměř nemožná. Předpokládám, že ostatní zde taky nebudou chtít ztrácet svůj cenný životní čas.

Má poslední rada zní:
Vyzkoušejte Skype Portable.
https://portableapps.com/apps/internet/sportable
https://portapps.io/app/skype-portable/

Problém pravdepodobne nie je u Teba, ale u kamaráta.
Kamarát nech si pozrie: Nastavenia - Kontakty - Zobraziť zoznam (v tomto zozname by malo byť aj Tvoje meno, aby si mohol vidieť jeho profil - vrátane statusu).