Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windowsem

Dobrý den, včera jsem aktualizoval můj pc na windows 11. bylo to oficiální žadný fake. No a když jsem to do aktualozoval vůbec nic se nezměnilo byla to pořád windows 10 tak jsem to zkusil znova a po dokončení vůbec nefunguje dolní lišta, ani windows key, ani nastavení, ani mikrofon a to nechápu. Jelikož vim jak vypadá windows 11 tak tady to vypadá že je to windows 11 i windows 10 protože něco vypadá jako od 11 a něco zase od 10 je to divný, a nemužu s tim nic dělat protože se do nastavení prostě nedostanu, taky mi zmizela tapeta tak že tam je jenom černo a pc vypínám jen přes ctrl alt delete. Co s tím. shrnutí je to že my příjde že se nedoinstalovala windows 11 ale jenom pulka takže tam mám 10 i 11 a ted nefunguje nastavení ani dolní lišta.

Čistá inštalácia je stiahnutie obrazu ISO(oficiálne stránky MS), vytvorenie inštalačnej USB flešky(pre laika vhodné použiť dodaný SW od MS), kompletné zmazanie starého OS z disku a inštalácia na čistý disk a aby som nezabudol posledný krok je odmietnutie akejkoľvek voliteľnej položky ktorú MS ponúka čiže v praxi stačí klikať všetko nie/nechcem/nesúhlasím/odmietam.

Tohle ať si řeší přímo podpora Microsoft (telefonická). Jsou za to placení a od toho tam jsou. Lidi se nechají nesmyslně vmanipulovat do takových zbytečných situací a dobrovolně si komplikují život...