Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po resetu AP musím znovu zadávat uložené heslo do zařízení

Zdravím vespolek,

před nějakou dobou jsem k rodičům instaloval nový AP, přesněji Zyxel NWA50AX, který funguje skvěle až nějakého resetu (nedělá to při každém). Po něm se mi zařízení automaticky znovu nepřipojí i když WiFi vidí a při pokusu o ruční připojení žádají zadání hesla, které se jim nezdá do doby, než tu uloženou síť smažu, znovu přidám i s tím samým heslem. Nemám k vyzkoušení po ruce Windows, ale v rámci iOS to dělaly dva mobily, tablet a notebook. V nastavení AP nevím co bych kde mohl přehlédnout, novinkou je akorát WPA-3, ale to by snad nemělo na nic mít vliv. Po čem bych se měl pídit?

Děkuji.

K.

zabezpečení wifiap musí být zadané napevno, žádný automatický režim. takže výslovně pouze wpa2+aes, například.
wpa3 předpokládám že všichni clienti neumí.
a kvůli rychlosti vyjednání společného režimu s wifikrámy taky napevno šířku pásma nebo vysílací normy.