Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poslani zip souboru pres email

ahoj poradimi nekdo jak poslat fotky pres email kdyz jsem je pred tim zazipoval ve winrar nechce se mi to posilat po dvou fotkach a trva to strasne dlouho.]:(.pak jsem je chtel odeslat pres email a vubec mi to nejde.dekuji za radu.nebo poslete nejaky odkaz kde to najdu
Zmena predmetu, pôvodne: poslani zip souboru pres email!!!! (los)

Já je posílám přes : www.ulozto.cz a obsluha je jednoduchá: v "Procházet..." si je najdeš v "Nahrát soubory" je odešleš. Po odeslání Ti tam vyskočí adresa kde jsou uloženy, tu si zkopíruj a odešli mu jí. On si tyto soubory stáhne klepnutím na tu adresu a nebo zadáním do Adresa v Internetu. Jednoduché a jede to celkem rychle. A je možné zde taky hledat programy,hudbu atd.když zadáš do vyhledávání název a potom Ti to co hledáš vyskočí dole.