Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fps - po továrním nastavení místo 130 FPS jen 10 FPS

Zdravím,
potřebuju pomoct jak vrátit zpět FPS. Nejsem žádný počítačový expert, tak neznám nic z problému. Před pár dny jsem na doporučení dal pc do továrního nastavení. Všechny hry mi běžely v pohodě Rainbow six siege na maximální detaily kolem 130 fps. Po dáni do továrního nastavení mi běží všechny hry konstantně na 10 fps. Nevíte v čem by mohl být problém?
Děkuji za jakoukoli pomoc 🙏

Změna hloupého předmětu, původně: Fps (host)

Hrabal jsi se v tom:-D:puff:
Možná tam není ovladač grafické karty (nebo byla od koupě pc vyměněna za jinou).
Bez nějakých bližších informací co to máš (pc/notebook, označení grafiky co v tom je ,nebo kopie názvu ntb z faktury) se nic jiného radit nedá.

Bylo mi to doporučeno od známého, který počítačům údajně rozumí. Že to pročistí vše 🤷‍♂️ Teď toho lituju, protože nevím co se stalo. Zajímavý poznatek… Zkusil jsem pustit hru a šel jsem na plochu, po vrácení do hry přes alt+tab ukazovaly fps 200 a hned skočily opět na 10

Ty by si na odporúčanie známeho bol schopný i zapredať dušu, lebo sa tomu rozumie?

Pokiaľ nebol dôvod - tak si to nemal robiť. A toho "známeho" - kopni do pravej i ľavej polovičky miesta, kde chrbát stráca svoje poctivé meno. Žiadny odborník to nebol - iba ťa zmanipuloval a ty si mu na to skočil.

Pravdepodobné nemáš ovládače ku grafike a grafika ide len na základ. Na hľadanie ovládačov využívaj stránku výrobcu NB a žiadnu pseudoaplikáciu (tie často hľadajú ovládače najskôr u M$ a potom kade tade a často nájde nesprávne ovládače.

200fps ti grafika akcelerovala 2d desktop. ovsem hru ve 3d bez ovladacu nestiha.

tovarni nastaveni pouzivaji 10-lete lamy. ten tvuj znamy nejspis rozumi tak leda petrzeli.

musis na stranky vyrobce zakladni desky, stahni a preinstaluj "chipset driver".
pak navstiv vyrobce grafiky, stahni ovladac, doinstaluj.

aha, tupy notebuk. no aspon mas vsechno na jednom miste.