Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10, seřazení fotek nezůstává stejné

Ahoj, nevíte někdo prosím, jak v průzkumníkovi Windows 10 nastavit řazení fotek podle datumu? Po vypnutí PC se nastavení vrátí za defaultní (podle názvu). Marně jsem zkoušel rady popsané na internetu a zatím mi nepomohlo ani obnovení nastavení složky, obnovení zobrazení...prostě nic. Jediným řešením je ruční řazení po každém připojení telefonu, což je za jeden den několikrát a začne to člověka s.rát.

Děkuji za každý tip

S alternativními softy máte všichni pravdu, dokonce jsem některé zkoušel a jednu dobu jsem se snažil adaptovat na FastStone, ale nejefektivnější pro moji práci jsou pořád Fotky včetně vestavěných úprav. O to víc jsem vytočený, že řazení náhledů začalo dělat takovou neplechu po letech bezproblémového fungování.

Díky všem za snahu, snad se najde nějaký profík, který poradí s trvalým řazením ikon ve Fotkách.