Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání notebooku u zaklínače 3

Dobrý den,
Bojím se, aby se mne neprehral notebook při hraní hry, po pár minutách ve hře začne o dost víc pálit povrch notebooku u napájení a dalších pár míst. Tak se chci zeptat jestli je normální vyšší teplota nebo je to první ukazatel, že i tam dole mezi důležitými součástkami dochází k tak vysoké teplotě, v příloze posílám údaje o teplotě notebooku při hraní, nevím jestli ty ukazatele znamenají, že už něco je v nepořádku nebo je to v poho teplota, tak snad někdo kdo to má víc v oku poradí ,děkuji :)

Tak notebook všeobecně není na hraní, takže to je vcelku normální. Vyjímkou jsou některé herní typy, ale s cenovkou nad 50000,-
Můžeš zkusit nějakou chladící podložku. Není to nejlepší řešení, ale lepší než nic. produkty Taky bys mohl profouknout stlačeným vzduchem žebra chladiče a ventilátor. Po určité době se zanesou prachem a ztrácí na účinnosti.