Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické odpojování vzdálené plochy

Zdravím,
v OS Win10 používám k připojení k PC Vzdálenou plochu. Po připojení provedu přihlášení, ale ihned po přihlášení je plocha automaticky odhlášena: V protokolu událostí jsou záznamy User Account Management - Logon - Special Logon - Logoff
Prosím, kde mám hledat problém, resp. kde mám co-jaká nastavení zkontrolovat? Dle rad na netu jsem už zkontroloval povolení i nastavení firewallu, ale to je v pořádku?
Děkuji za pomoc

v prohlizeci udalosti je zaznam o prihlaseni a hned po nem logoff? zadny blizsi popis nebo chyba?

ucet kterym se prihlasunes pres rdp, je na tom vzdalenem pc ve skupine administrators?

v nastaveni rdp pristupu mas povolene jen uzivatele s overenim v siti (nla)?

a hlavne: tvuj ucet pouzity pro vzdaleny pristup je s heslem?

jestli to mas v lokalni siti, potrebujes vubec vzdalenou plochu? nestaci nejake vnc, ktere te neodhlasuje?

odhlaseni z bezici session na pc totiz u rdp probehne vzdy, kdyz neni totozny novy vzdaleny uzivatel pres rdp s predchozim prihlasenim.