Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk drill - soubor má vlastnosti..

Ahoj. Stáhnul jsem si Disk drill ve windows 10 a nejde mi nainstalovat na PC s win7 (které je offline). Při přesunu Disk drill instalačky mi to psalo varování, že soubor má vlastnosti, které nejde převést jinam. Co to znamená? A v čem může být problém, že to nejde nainstalovat na těch 7mičkách ani pod admin účtem? Díky za pomoc.

Nene, ještě jsem se nerozhodl. Pouze nad tím zatím uvažuju. Ten prográmek mě zaujal, tak ho chci vyzkoušet a podívat se na něj co to umí. Jestli to ale pustím i na ten disk, ještě rozhodnutý není. :-D Momentálně jsem ve fázi, že se škrábu za uchem.

No a byl jsi někdy na odvodu? Pamatuješ na tu ruku náčelníka, jak šahala kam cizí pánové by šahat určitě neměli? :-D No tak podobné pocity jako introvert mám z představy, že se mi někdo hrabe v osobních datech (sic nijak zásadních). :-[ Takže to není otázka technická, ale psychologická, ale snažím se sám sebe přemluvit, protože některá ta data bych fakt potřeboval a vím, že to je nejlepší cesta k cíli.

jedna technická: jako každý bfu ty za tím vidíš jen vir, který to celé způsobil.
moje praxe z několika set pc říká, že za nečitelnost dat může odcházející disk a tvé symptomy to podle mě potvrzují. v tom případě je ovšem zkoušení všemožných prográmků k ničemu, neřeší příčinu = vadný souborový systém.
ostatně screen z crystaldiskinfo by mohl napovědět, ze které strany hledat problém.

Určitě máš pravdu, já jsem se domníval na začátku, že vir, protože jsem slyšel o dost podobných případech, ale tam byla na konci žádost o BTC, ale už jste mi to vysvětlili.

Crystal jsem si už stáhnul, mám to na to zkusit pustit? Protože ty různé datahelpy píšou, hlavně odpojit a už nic nedělat :)

ale tam byla na konci žádost o BTC

to jsem někde v textu přehlíd, pak to je jasné: soubory už nemáš.

disk jen zkontroluješ na chyby, jestli se dá ještě zformátovat a použít do usb boxu.
systém dáš na normální ssd a s tím lamerským uživatelem, co ti tam stáhnul a spustil vir, něco uděláš. nebo ho aspoň naučíš pravidelně zálohovat.