Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit Norton

Ahoj, dnes že si obnovím Norton na tl.obnovit a ejhle najede pouze že si můžu Norton zakoupit!
Myslím že vždy v minulosti šlo vložit kód již zakoupeného ant. Norton.
Můžete někdo poradit kde mám vložit nový kód již zak.Nortonu?
Děkuji

To je z pre mnoho dôvodov problematické :-D
Marketing tých programov je výborný a skočí na to mnoho ľudí. Teraz nedávno som opravoval susedovi NTB. On zaplatil za iobit niečo okolo 40€ na jeden rok. Systém to totálne rozbilo. Tam už prakticky ani nebolo čo opravovať a najefektívnejšie riešenie čistou inštaláciou nanovo. Už len samotná podstata AV tretej strany je chorá. Windows má svoj vlastný AV a povedzme narovinu Windows nie je veľký kamarát s takouto iniciatívou AV tretej strany. To isté všetky tie boostre, čističe a neviem čo ešte...

Keď 11 z 10 problémov v systéme vytvorí iobit
Keď si ľudia sťahujú RAM https://downloadmoreram.com/
Keď je AV druhá najčastejšia príčina problému v zabezpečení
Ale keď si ľudia nechcú poradiť... V poslednej dobe sa to rozmáha čoraz viac. Príde zákazník do autoservisu a poučuje mechanika. Príde k lekárovi a rovno má zoznam liekov ktoré potrebuje a akú liečbu potrebuje. To isté aj v IT. Treba mať pochopenie že ak niekto za 5 rokov neustáleho platenia za takýto SW utratil stovky eur tak je náročné si priznať pravdu.