Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubor typu DOCX

zdravím,
přišel přes e-mail soubor typu "DOCX" (inzerát s obrázkem) a nelze mi to otevřít, prosím o pomoc co potřebuji abych to otevřel a vytiskl
děkuji za radu
P.S. mám MS OFFICE 2000

tyhle soubory se otvírají omlácením odesílateli o hlavu a posláním popisu jak si má nastavit svůj Word, aby mu to ukládalo v normálním formátu.

Pokud někomu instaluju tu zhovadilost Office2007, tak mu ji nastavuju do kompatibilního formátu automaticky. Ano, vím že existuje Compatibility pack, ale pro jistotu nepředpokládám, že by ho někdo mohl mít nainstalovaný.

Pokud je to soucasti formatu souboru, a nemusim se s tim rozbalovat, tak to vnimam jako "soubor" a srovnavam jeho velikost se souborem, ktery mi zobrazi totozny obsah v tom samem editoru ;-)