Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se přihlásit na Ebay.com

Ahoj,
chtěl jsem se přihlásit na Ebay.com a píše to:
Pro vaši bezpečnost jsme dočasně uzamkli váš účet. Chcete-li se přihlásit ke svému účtu, resetujte své heslo.
Změnit heslo nemůžu jelikož se nepřihlásím

dívám se, že ebay dotunil přihlašování bezpečnostními otázkami - jestli třeba jejich nevyplnění není příčina, proč se nedá přihlásit.
já na ně kašlu, protože si odpovědi stejně nezapamatuju.
tak to vypadá, že po jejich odchodu od paypalu půjde o definitivní důvod, proč se s ebay rozloučit.

u požadovaného resetu hesla kontroluj, jestli jsi stále ještě na doméně ebay.com, nebo tě třeba phishing směruje jinam.
a že nemáš starý prohlížeč se starou verzí protokolu tls.

Změnit heslo nemůžu jelikož se nepřihlásím

Nepíšou, ani abys měnil heslo ani aby ses přihlásil k účtu, ale abys resetoval heslo. A že by to měli tak blbě vymyšlený, že se heslo resetuje až po přihlášení, když máš zamčený účet, tomu se mi nějak nechce věřit...