Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype stále vyžaduje ověření identity a změnu hesla

Dobrý den, mám problém s přihlášením na Skype. Heslo jsem si změnila, ale nepomohlo to to.

Pořád mi to ukazuje toto:

Ve vašem účtu Microsoft .... jsme zjistili neobvyklou aktivitu, nebo si myslíme, že vaše přihlašovací údaje nejsou v bezpečí.
Abychom zajistili vaše bezpečí a abyste měli jistotu, že ke svému účtu budete mít přístup jen vy, požádáme vás, abyste ověřili svou identitu a změnili si heslo.

Heslo jsem si změnila, stejně to na mě furt vyskakuje...
Budu ráda za jakékoliv rady.
Děkuji.
Hezký den

Změna hloupého předmětu, původně: Skype (host)
Změna kategorie, původně: Připomínky (host)

požádáme vás, abyste ověřili svou identitu a změnili si heslo.

Heslo jsem si změnila

Tu identitu jsi ověřila jak?

Klikla jsem na zapomenuté heslo, to se změnit dalo, ale nepustilo mě to dál.

To sotva. To by kdokoliv mohl kliknout na "zapomenuté heslo" a změnit ho.