Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disk atribut

Při instalaci Windows 11 jsem použil 8GB usb flash disky, s žádným se mi nepodařilo jej nainstalovat, chyby přičtení, nakonec jsem instalaci vyřešil přes externí disk. Ale k problému: pro vytvoření boot flašky jsem použil Media Creation Tool W11, zkoušel jsem to celkem na 5ks nových fleškách 4ks Verbatim 8 GB, 1ks Pretec 32GB, instalace vždy selhala kvůli nečitelnému souboru - to neřeším, ale pak jsem chtěl flašky naformátovat prez HP USB Disc Storage Faormat a to u všech hlásí Device media is write-protected. Použil jsem tedy Diskpart na přepsání atributu readonly, to proběhne OK, ale HP USB Disc Storage Faormat hlásí to samé, přes Windows jde normálně naformátovat i zapisovat, ale některé forátovací a testovací programy na paměti nedojdou do konce - prostě zamrznou např.: USB Flash Benchmark, H2testw..
kdyby se jednalo o jednu starou flešku chápu, ale u 5ks nových?

Co ty flešky zkusit v jiném PC ??? diskpart, clean, atd. Co to přesně znamená "nové" ??? Funglovka z krámu?

Instalačku W10 přes MCT jsem dělal několikrát, vždy úspěšně a pochybuju, že s W11 je to jiné.