Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvorit subor chm

Dobry den, nemate vedomost o nejakom sw, ktorym by s adal vytvorit/editovat priamo subor napovedy chm? Volakedy davno som nieco nasiel, ale nevedelo to SK v lavej casti (kapitolu, nadpisy).
Ale myslim prg ktory priamo upravuje chm, nie ze na disku mam porobene x suborov z ktorych to posklada, alebo doc subor z ktoreho to vygeneruje . . . . Aby som nemusel uchovavat v podstate duplicitne nejaky zdroj dat a vlastny chm .

Ale vlozil som jeden html subor kde su zadefinovane nejake odkazy, ked to otvorim prehliadacom, pekne skoci na nadpis, ked z toho spravim chm tak ho otvori, ale ked kliknem na odkaz tak napise ze subor nenasiel . . . . nieco je niekde zle . . . Asi to bude na dlhsie studium . . . .