Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyhledávat na Ebay.de

Ahoj může někdo poradit jak vyhledat na Ebay.de v určité zvolené kategorii např: podle lokality místa prodeje nebo vyhledat prodávající s největší nabídkou dle položek atd.
Děkuji vám kdo tohle znáte

v rozšířeném hledání je seznam kategorií, taky tam je volba kolik km od zvoleného místa má být omezen seznam nabídek, v US verzi se zadává ZIP Code, nevím co používají za poštovní čísla okresů v Německu v ebay.de