Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna HP LaserJet M1005 MFP

Mám tiskárnu HP LaserJet M1005 MFP a teť v poslední době když tisknu tak mi vytiskne požadovanou stránku kterou zadám ale po skončení mi ještě vyjede jeden čistý papír. V nastavení má určeno 1 kopie. Kdo má stejnou tiskárnu a mohl by mi nějak poradit jestli se s tímto problémem někdy setkal.Díky

to je v háji, tet jsem to zkoušel a zase to tiskne jak má...........a prosím Vás toto bych tedy zatím nechal ale měl bych ještě jednu prosbu-jeden dokument který se skládá ze tří listů mi nejde vytisknout(ostatní jo),když zadám tisk tak se nic neděje a podruhé když to zopakuji tak se zobrazí tiskárnička v liště a zase se nic neděje po klepnutí na ní to napíše Zbývá 1 dokumentů a probíhá tisk a nic , poraďíte mi v čem může být tato závada?