Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nelze zapnout

Zdravím, nabíjel jsem notebook a pouštěl jsem si na něm zároveň písničky. Najednou se vypnul, nejde zapnout a když jsem to více zkoumal, nesvítí ani kontrolka pro připojení notebooku při nabíjení. Jedná se o poměrně nový model Zenbook 14. Je odpálená základovka? Baterka? Půjde to opravit?

Je odpálená základovka? Baterka?

To jako myslíš vážně, že to z tvého popisu na dálku poznáme? :-? Buď je to potřeba proměřit multimetrem nebo otestovat notebook s jiným zdrojem.

Půjde to opravit?

Všechno jde opravit. Je to jen otázka ceny. Jestli je ntb v záruce, tak se v tom nehrabej. Jinak cenu opravy ti sdělí v konkrétním servisu.