Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Zdravim,

na svojom PC som mal nainstalovany crack-windows 10 a vsetko bezalo ako ma. Kupil som oficialny licencny kluc a chcel nainstalovat WIN 10 s preformatovanim celeho disku C pocas instalacie (prebehne). Nikdy sa mi nepodari dojst na koniec instalacie pretoze vybehne modra obrazovka PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA. Potom to uz nabehne hned za kazdym restartom. Na nete je viac rad ako to riesit priamo vo WIN, ale ja sa don nedostanem. Skusal som nainstalovat aj ten piratsky WIN, ale uz to robi to iste. Ziadne nove komponenty neboli pridane...

Som v slepej ulicke, kedze ani po formatovani disku sa nedostanem do WIN... Nejake rady prosim?

Vsetky USB boli OFF ( samozrejme okrem Bootovacieho). V pohode som nainstaloval WIN 7... a pekne ukazuje 16GB RAM... USB s Memtest uz mam, ale je mozny test RAMky priamo vo WIN 7, kedze uz som vo windowse?

Dakujem aj za doterajsiu radu a pomoc.

Ne, nejspolehlivejsi memtest je ten, co odkazuji. Muzes sice memtest udelat i ve Windows, ale jeho vyhodnoceni nemusi byt spravne, informativne to staci, ovsem otazka je, cim ti to pomuze v tvem problemu.

Prvne bych proste udelal ten memtest a potom zkusil stahnout instalacku Windows na jine medium a hodit ji tam pomoci microsoft nastroje Media Creation Tool.

Mam velmi rad ludi, ktory nic nevedia, nepomozu a kritizuju...si fakt SUPER chalan a dik za pomoc...

No neda mi neodpovedat:
1. kluc je OK, pretoze je na 2 PC a notebook ho zozral bez jedineho problemu
2. instalacia zlyha aj ked nezadam kluc (zadat neskor)... aj to ma napadlo genius
3. verzia WIN je aktualna, nakolko bola dnes stiahnuta z Microsoft stranky
4. Konfiguracia je irelevantna, pretoze WIN 10 fungoval par rokov na pirat verzii, ale teraz uz nejde ani tam

Zhrnute, podciarknute, chcel si len provokovat, no nemas ani paru o com je rec...

ak už je použitý na 2. ďalších pc,tak nemôže byť produktový kód už z princípu ok,ak to nieje NFR alebo system builder pack...niečo nieje vôbec v poriadku,pokial inštalácia zlyháva bez zadania produktového kodu,zadávanie produktového kodu nieje potrebné zadávať ani u OEM verzie home počas inštalácie,je to potrebné až pri aktivácii novej nepoužitej verzie win,keď ešte na licenčnom serveri nieje možné spárovať hardwarový digitálny hash počítača s žiadnou licenciou win.......

Ved to je ten problem. Kluc bol pozity len na jednom laptope a ten druhy kluc mi PC zoberie, len neskor ta modra obrazovka. Inac povodne bol prvy kluc pouzity na to nefunkcne PC a kedze to neslo, tak som ho skusil na laptop, ci nieje problem tam. V klucoch to nebude, pretoze to nejde ani bez kluca. Pirata som uz instaloval kde-komu 50x a nestretol som sa s takym niecim a teraz uz nechce slapat ani ten pirat... cca v miestach pri instalacii - vyberte klavesnicu, alebo niekedy dalej - zadaj Micro ucet, nabehne bluescreen s textom v predmete a PC restartne, este jedno nacitanie priamo do bluescreen a koniec... uz len reset

Mám velmi rád lidi, kteří nenapíšou žádné informace, podle kterých by se dalo určit příčinu, ale vyžadují co nejpřesnější odpověď. A když je někdo upozorní, tak místo uznání chyby začnou hysterčit a ze své neschopnosti obviňovat všechny okolo.

Jasně, nemám páru, o čem je řeč. :-) Ty víš všechno líp, tak proč se vlastně ptáš?

P.S.: nejede mi auto, proč? Až mi odpovíš, tak ti odpovím přesné řešení tvého problému. Tak se ukaž. 8-)

Ty si fest zabavny kreten, takze od teraz ta ignorujem :) a dik za pomoc... zasluzis si nobelovku za IT...

pred tymto tvojim postom su uz 2 komentare, ktore davaju zmysel a idem sa im venovat a nie vypisovat si s ,,odornikom´´... to som si mohol zapnut CHAT - o nicom, ale dookola

citovano odkudsi z intenetu a prelozeno Google prekladacem

Mezi další možné příčiny CHYBY STRÁNKY V NEPAGEDOVANÉ OBLASTI BSOD patří problémy s pamětí. To může znamenat problémy s RAM, L1 nebo L2 cache na samotném CPU čipu nebo dokonce video RAM na grafické kartě. Nalezení takových problémů vyžaduje proces eliminace. Nejjednodušší je zkontrolovat RAM a obtížnější zkontrolovat mezipaměť CPU a video RAM.

Dalsi mudry jak Šalamunova rit...

1. instalacne medium je OK, pretoze vsetko prebehne OK na inom PC (odskusane)
2. je potrebne citat vsetko, nekompaktibila nepripada do uvahy, pretoze vsetko fungovalo na WIN10
3. na ktoru mater tu budem rozpisovat celu ,,specs´´ ked ani boh nezna ako kazdy jeden komponent spolupracuje s druhym (nieto este s WIN) - ak to vies, tak sa ti klaniam a Gates ti ponukne miesto generalneho riaditela vyvoja a kompaktibility
4. aj tebe dakujem za plnohodnotnu, skvelu a zadostucinenia hodnu radu

Uz velmi lutujem, ze som sa ponizil na otazku do fora, pretoze tu je kazdy macher, odbornik, ale k veci ani hovno... cest vynimkam: RedMaX, audax mobile

P.S. uz vsetko funguje, aj bez vasich super odbornych rad: brtnik a ,,host´´... takych ludi treba vsade, pretoze svet je jebnuty a bez vas by sa mohol menit k lepsiemu, co vlastne nechceme...