Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Dobrý večer, prosím pěkně, potřeboval bych od Vás nacenit starou sestavu.

mb asus
i3-4130
8gb ram
gtx 750 1gb
1tb hdd
monitor PHILIPS PHL223V5

Děkuji.

Tak ono je vždycky lepší napsat k čemu je to potřeba.

Nacenit to není problém, podobné sestavy se stále nabízejí (a jsou vhodné pro důchodce když mu odejde mašina, nejsou vhodné na hraní her...:-D, není to základ na kterém by se dalo stavět )

https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1320078-dell-optiplex-3020-sff.html

za tu trojku to mají s dvouletou zárukou. Tu kámoš nedá tak je místo ní ta grafika.
dál je k tomu origo windows 10 Pro, pokud kámoš nemá legální odečti 500. použité 128SD = použité 1TB.

Malých použitých monitorů jsou tři prdele, na bazoši se dávají 19 za odvoz :-) tak 300 max za 21,5.

Férová by byla samozřejmě nějaká sleva, firma na tom vydělává, platí se DPH. Takže to vidím na 2000. S tím že až se to posere nebudeš na něj nasranej:-)

Nevím důvod proč to chceš koupit a ani ses neptal :-D. Ale stejně si neodpustím - za mě OK psací stroj s internetem, ale pokud jen koketuješ s myšlenkou na nějaké hry tak vyhozené 2-3tisíce.