Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chytré hodinky - dotaz před koupí

Ahoj, doteď jsem nevěnoval chytrým hodinkám pozornost.

Chtěl bych se zeptat, pár věcí před možnou koupí.

Chytrých hodinek jsou mraky.

Stále používám Iphone SE 2016 a to hlavně kvůli 3.5 Jacku a hudbě. Pro domácí poslech Beyerdynamic Amiron a na cestách Klipsch Reference X12i.

U těchto smart hodinek bych požadoval:
hranatý ciferník, možnost vyměnit řemínek, voděodolnost, číst sms, zobrazit zmeškané hovory, odmítnout hovor (klasické funkce). GPS, SOS, navigace, sportovní funkce atd.. nepotřebuji.

Ale hlavně perfektní ovládání přehrávače hudby z mobilu na hodinkách. (nejlépe i s možností ekvalizéru, možnosti procházet hudbu v adresáři, playlistu)

Díky všem za rady.

Řešení:

pri iphone nemá príliš zmysel rozmýšlať nad inými ako apple watch,xiaomi spárovať s iphonom je čisté sado-maso,apple watch 40mm a apple watch SE sú dnes cenovo tam,kde garmin a huawei,takže príliš vzhladom na cenu nieje dôvod vymýšlať a u nejakých noname je problém nájsť vôbec aplikáciu,ktorá bude korektne fungovať pod ios alebo android....