Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alternativa WordPressu? - GoPal?

Dobrý den,

Existuje něco jako GoPal? Měla by to být údajně nějaká alternativa WordPressu nebo něco na webovky, ale dotyčného se bohužel momentálně nemůžu znova zeptat a vůbec jsem nic nenašel. Upřímně si ani nejsem jistý, jestli jsem mu správně rozuměl a jestli se to nepíše jinak.

Nevíte, prosím Vás, co by to mohlo být?

Děkuji

WordPress je síce fajn, ale nedajú sa cez neho robiť komplexnejšie weby. Napr. shortcodes rôznych pluginov by mohli byť kompatibilné s inými pluginmi. A nie len použiť ich v stránkach, článkoch a widgetoch.

Takže asi aj chápem, že daná firma chce použiť niečo iné než wordpress.

Skrátka ak chceš urobiť peknú, jednoduchú a rýchlu stránku, použiješ wordpress. Ak chceš niečo viac nastaviteľnejšie a komplexnejšie, tak použiješ niečo iné (napr. Drupal). Ak chceš mať web do detailu a presne podľa seba, tak si ho naprogramuješ.