Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace driveru pro NB

Ahoj, preinstaloval jsem si notebook HP pavilion x360 a chtel bych poradit s ovladaci. Ve sprave pocitace mi sviti sedm nenainstalovanych zarizeni - viz prilohu..
Neumim rozklicovat o jake se jedna a tak nevim, ktere ovladace stahovat. Na strankach podpory pro tento NB je ke stazeni strasne moc ovladacu a nerad bych instaloval neco, co neni uplne nutne. Od boku jsem neco nainstalovat a polozky ze seznamu nezmizely takze tohle nebude ta spravna cesta :-)

jednu polozku uz jsem odmazal instalaci chipset driveru
Intel Chipset Installation Utility and Driver
10.1.1.13 Rev.A 3.1 MB Mar 8, 2016

https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-pavilion-11-u000-x360-convertible-pc/10862143/model/11905949?sku=F1W41EA&serialnumber=8CG61914NX

Notebook zdanlive funguje. zobrazovani, zvuk, wifi, vsechny pro me bezne veci slapou. Ale i tak bych to rad mel kompletni.
Umite nekdo poradit?

Nenapsal jsi jaký OS tam máš nainstalovaný.
Zařízení se instalují podle id hardware.
Takže na každé to zařízení dvojklikni, přepni na kartu podrobnosti a vyber položku id hardwaru, všechno uvedené pod ní označ, dej kopírovat (nebo ctrl+c) a vlož to sem, to proveď pro každou položku.
Pak stačí hledat, buď na katalogu MS:
https://www.catalog.update.microsoft.com/Home.aspx
v tom seznamu na webu notebooku nebo prostě na netu.