Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Whitelist na webové stránky??

Zdravím. Máme doma takový nezmar, respektive kluk 11 let chodí na stránky “s obsahem pro dospělé”. Otázka tedy zní, jak zablokovat takové podobné věci. Vím, že jdou stránky jednotlivě zablokovat, ale jelikož je takových webovek asi bambilion, tak to je bez šance. Jdou nějak povolit jen určité stránky? youtube, seznam, blabla..
Ať je to na jakémkoliv prohlížeči, je to jedno.
Díky, Petr.

loading...

Take myslim ze nastaveni DNS je zcela dostacujici jako u OpenDNS :
(Adresy jsou IPv4)

Primary DNS : 208.67.222.123
Secondary DNS : 208.67.220.123

Nebo :
Primary DNS : 176.103.130.132
Secondary DNS :176.103.130.134

Viz : https://www.raymond.cc/blog/how-to-block-pornographic-websites-without-spending-money-on-software/

PS: Jinak jsou rutery co maji rodicovsky zamek, v tomto pripade by bylo zcela jedno jestli je pripojen pres PC, notebook ci mobil (Wifi mimo 4G u ktereho je rodicovska kontrola zapotreby nastavit u poskytovatele).