Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myšou?

Zdravím, mám problém s mysou, jedná sa v skratke o to že keď dám pravoklik tak namiesto kontextového okna kde mate ponuku kopirovania, vlozenia, ulozenia atd sa mi pop-upne windows start menu. Reinstall softveru nezabral a riesenie som nikde nenasiel. Nieje to poskodena mys?

Dakujem

A niekedy táto myš fungovala správne v tomto PC? Je to nová (iná) myš používaná v tomto PC?

Spravidla by mohlo postačiť aj toto:
1. V "Správcovi zariadení" odinštalujte všetky myši, ktoré tam budú zapísané (nainštalované)
2. Odpojte myš od počítača - vytiahnuť káblik s myškou. Ak je myš bezdrôtová vytiahnite USB prijímač.
3. Vypnite PC
3. Zapnite PC - bez pripojenej myši a počkajte pokiaľ sa kompletne nenačíta systém
4. Vypnite PC
5. Pripojte myš k PC. Ak je myš bezdrôtová pripojte USB prijímač.
6. Zapnite PC. Systém nájde nový hardvér (myš) a nainštaluje potrebné ovládače. Po cca 1 minúte systém zahlási, že nové zariadenie (myš) je pripravené na použitie.
7. Preverte funkčnosť myši.