Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řádkově zobrazit názvy videí na YouTube místo video náhledů?

Jak docílit zobrazení řádkového seřazení videí na YouTube podle názvů videí (bez náhledů)?
Stávající dlaždicové uspořádání s video náhledem je nevyhovující. Možná by to řešil nějaký modul do prohlížeče. Nebo to lze nastavit někde v útrobách YouTube účtu? Jaké řešení se vám osvědčilo? Předem díky za rady.

Díky za snahu pomoci. Vyzkoušeno. Skryje to jen náhledový obrázek videa, ale vše nadále zůstává v nechtěném dlaždicovém rozdělení.

Potřebuji docílit zobrazení řádkového seřazení videí, mimochodem nejlépe s možností změn řazení např. od nejstarších, od nejdelších atd.

Všetko sa dá... Skús hľadať, dnes je už addon takmer na každú blbosť...
Prípadne si addon napíš sám alebo daj niekomu na zákazku :D
Filtrovať radenie si vieš aj bez addonu, hneď nad prvým videom klik na FILTRE.

Ještě se trochu rozepiš o tom, zda chceš, aby se takhle zobrazoval přímo web Youtube -nebo-
to může být na míru napsaný řešení, kde do formuláře napíšeš hledanej termín a výsledkem bude stránka ve formě tabulky, kde bude název videa, odkaz na něj a příp. doprovodný info.

Takhle jenom hádáme.

Hezký den, Pavle děkuji za reakci a věnovaný čas. Vidím to takto. Nenašel jsem plugin pro prohlížeč, který by zobrazoval výše uvedený řádkový seznam videí.
Asi nejsem schopný úplně dobře odpovědět. Vyhovovalo by mi řádkové/tabulkové zobrazení.

Nejlépe takto, bráno po sloupcích "tabulkového náhledu" videí:
1. datum videa ve formátu YYYY-MM-DD
2. délka
3. název
4. autor
5. počet shlédnutí

Pokud by to někdo chtěl zájmově vytvořit, tak ať se klidně ubírá cestou své intuitivnosti. Pokrýt dostupné prohlížeče. Domnívám se, že je masivně používaný Chrome, i když ho nemám moc rád, tak je asi dobré brát ohled na "trend".
Rád to otestuji a podám zpětnou vazbu.

Výše bylo doporučeno používat filtrování/řazení přímo na YT. Nevím však, jak při vyhledání "angličtina" zobrazit řazení videí od nejstarších.

https://www.youtube.com/results?search_query=angli%C4%8Dtina

Nevidím tam datum zveřejnění, jen čas. údaj (před dvěma lety, před měsícem). Délka videa není zobrazená jako text, ale je to injektovaný do obrázku (aspoň to tak vypadá).

Občas dělám nějaký rozšíření pro Chrome, ani nevím, zda fungují bez úprav na jiných prohlížečích a po pravdě to ani zjišťovat nechci.

Chápu teda dobře, že je ti jedno jakým způsobem se k tomu seznamu videí přijde? Že by to mohla být i na míru napsaná webová aplikace?

Ano, je to přesně tak. Při vyhledání pomocí zadaného výrazu se neukazuje datum zveřejnění videa.

Datum se zobrazuje pouze v dlaždicovém náhledu, tedy nikoli po vyhledání.

Nejlepší by byl plugin do Chrome. Není to však nutné. Tohle ať si rozhodně pan programátor tak, jak uzná za vhodné a potřebné. Nejsem schopný to posoudit a už vůbec ne to rozhodovat. Jsou tu páni programátoři, tak třeba napíší nějaké nápady a připomínky.

Asi to může být i ve formě webové aplikace. Pro mne je podstné, aby to fungovalo a bylo to užitečné.
Historie se neptá jak, ale jestli... :beer: