Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení hlasitosti sluchátek

Dobrý den,
koupil jsem si Poco f4 gt a sluchátka lamax dots mi přehrávají hudbu výrazně tišeji než na Poco x3 pro. Zkoušel jsem návody z internetu s odškrtnutím absolutní hlasitosti ale nic z toho nepomáhá. Pomůže mi prosím někdo? Předem děkuji za odpověď.

Pokud máš mobil a androidem, tak když aktivuješ vývojářské prostředí, tak právě jde zaškrtnout vyšší hlasitost a mělo by to fungovat. Sám jsem to dělal a pomohlo to. Ale taky pozor u sluchátek se často stává, že usní maz zacpe tu mřížku u sluchátek a pak právě hrají potichu. Zkus je vyčistit.