Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémek s přidáním disku.

Dobrý den. Našel jsem doma starší disk Seagate 20G s Win XP a pokud si ho přidám do PC jako druhý a jako slave (původní mám jako master), tak se mi vždy win z něho spustí. Ale já ho chci naformátovat a používat na zálohy. A navíc ten můj stávající neni z toho Seagate ve správci disků vidět. Můžete mi poradit? Děkuji.
Biostar M7VID800, 512MB, Sempron 2600+, Win XP SP3

Master je na konci kabelu, slave uprostřed. Některé disky jako třeba WD mají přepínáč master(samotnej) , master se slave, slave. Zkus ověřit to nastavení hlavního disku. V biosu se podívej jestli uvidíš oba. Mělo by se tam dát nastavit pořadí bnootování.