Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Live - Calendar je korejsky

Používám Calendar z Windows Live. Pokaždé se mi ale načte formulář v jiné řeči (Korejsky, Španělsky, nejčastěji Anglicky). Ta Angličtina by mi nevadila, kdyby se ale automaticky neposunul čas a poznámky, které tam dávám v Outlooku(pomocí Outlook Conectoru) jsou někde jinde, než mají být. Je to tím, že je to teprve beta verze, nebo mám něco špatně nastavené?
Změna předmětu, původně: Windows Live (LaKr) (Kráťa)

No jo, tím, že to vkládáš přímo do anglického kalendáře, tak je čas tak, jak ho tam vložíš. Mně to ten Conector přetransformuje z počeštěného Outlooku a čas už asi neupraví. Stejně ale by to nemělo mít vliv na to, jaká jazyková verze se při spuštění použije.

Tak už Microsoft spustil počeštěnou verzi a funguje to jak má. Dokonce se mi z Outlooku automaticky převedly do "Live adresáře" kontakty se všemi údaji a zprovoznil se narozeninový kalendář, který vás upozorní na dané výročí. Akorát jsem nepochopil, jak k tomu došlo, protože se takhle převedly jen některé kontakty.