Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 8000,- Kč (kovové tělo, voděodolnost, dualSIM, baterie od 4000 mhA)

Ahojky, potřebuju poradit s výběrem mobilu. Původně jsem nechtěla dávat za mobil víc než 5000,- Kč, ale nyní bych hranici posunula do 8000,- Kč.
Někdo řekne, že pod deset tisíc jde o šunty, ale já za mobil prostě víc dávat nechci a ani nemohu. Navíc, nepotřebuji ho na nic náročného na výkon, jako třeba hry apod.
Prostě jen na volání, psaní SMS, občas volání přes ICQ a hlavně focení.
Ale jelikož jsem dost velké nemehlo, tak bych byla ráda, kdyby měl kovové tělo (x krát mi totiž vypadnul na dlažbu a rozbil se mi i displej) a alespoň nějakou certifikaci voděodolnosti, nemusí to být zrovna stupeň krytí IP68, potápět se nehodlám, ale aby nějakou tu vlhkost vydržel, protože jsem už jeden mobil utopila. Pak jsem ho teda sušila v rýži a nějaký měsíc ještě fungoval, ale pak se stejně odporoučel. A taky dítě je v tomhle směru nebezpečné. :-) Vylitý hrnek s čajem na mobil už jsem měla, bohužel, taky. :-)

Líbilo by se mi něco jako Samsung Galaxy A8, ale s trochu větší kapacitou baterie, alespoň 4000 mhA. Jo a kvůli pracovní SIMce potřebuji DUAL SIM (klidně kombinované s paměťovou kartou).

Díky za případné tipy na mobil, s kterým jste spokojení. A všem prima víkend přeji.

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny