Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil s nejlepším foťákem do 10 000 Kč

Zdravím,
začal jsem zvažovat, že si před dovolenou pořídím nový telefon který by mi dobře posloužil jako vedlejší foťák/kamera k mému ultrazoomu. Dočetl jsem se o modelech OnePlus Nord 2 a Realme 9 Pro Plus, které jsou prý špičkou ve své kategorii.
Chci se proto zeptat, který mobil bych si měl vybrat pokud je mou prioritou focení a natáčení videa? Nebo bych měl sáhnout ještě po jiném modelu? Budu rád za každé doporučení nebo vaše osobní zkušenosti s těmito telefony.
Děkuji.

Záběr takový, abych mohl říct, který telefon nejlépe fotí nemám, takže můžu dát jen odkaz na podle mého názoru odborníka, od kterého se dá čerpat:

https://www.youtube.com/c/huramobil

Má tam recenzované kde co, Nord 2 určitě.

Jinak drobná poznámka, víš o tom, že se oba telefony vyrábí v jedné továrně? Jsou to jen různě pojmenované modely jednoho výrobce BBK Electronics.