Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S20 Ultra - google play - zařízení není certifikováno

Zdravím, mám takový problém, nefunguje mi google Pay na bezkontaktní platby. A důvod je, že nemám certifikaci na google play Protect. Mám vše aktualizované včetně Android 12. Jedná se o model SM-G988B/DS. Tovární nastavení jsem zkoušel a to nepomohlo. Bohužel telefon již v záruce není. Děkuji za odpověď

Není ten Android 12 pouze beta? Ty certifikovány nejsou.

Jestli je to finální verze Androidu 12, zkus prostě počkat. Google si může certifikát načíst až za několik hodin, či i jednotek dnů.

Jestli se situace sama nezmění, je to prostě Google, nemusíš Pay používat, Google žádnou technickou podporu nemá. Nemáš kde hlásit, že to mají rozbité. Maximálně můžeš zkusit flashnout do toho telefonu ten Android 12 načisto znovu.