Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP ProLiant m110 g4 - jakou grafiku?

HP ProLiant ML110 G4
Jakou gk kartu na tuto základní desku?Má to pci-e x4 a pci-e x8 slot.integrovaná grafika Matrox Graphics Inc. pouze 8bit.Procesor DualCore Intel Pentium D 945, 3400 MHz (17 x 200),pamět 6144 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM),zdroj 350w.
Díky za tipy.

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: HP ProLiant m110 g4 (host)

"dual core pentium d" neutahne ŽÁDNOU grafiku.
dohledej si bechmarky toho cpu, budes brecet.
ja odhaduju, ze to uzivi tak leda kancelarskou predrazenou grafiku gt1030 = absolutne nesmyslna a nevyhodna sestava.

cely ten zastaraly strep vyhod, to je tragicky nastupce primotopu p4 pro vytapeni kancelari v zime, jinak k nicemu.