Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pamět Ram - důvěryhodnost testovacích programů?

Dobrý den, zajímalo by mě nakolik jsou výsledky testů paměti spolehlivé.
Testoval jsem pamět programem goldmemory a ten našel přes 2000 chyb.
Zkoušel jsem i náhradní pamět a goldmemory nenašel ani jednu.
Dnes jsem čistě pro zajimavost projel pamět přes Rightmark memory a ten
nenašel u "vadné" paměti ani jednu chybu. (pamět 2gb DDRII 800)
Tak čemu mám tedy věřit. Pamět je v záruce. Dík

Změna předmětu, původně: Pamět Ram (host)

Pokud program jako Memtest nebo Goldmemory ukáže chybu je něco špatného, nejčastěji paměť. Někdy vzácně ale Memtest /a myslím že ani Goldmemory/ chybu neukáže /přičítám to chybám v duachannel režimu při vyšším zatížení paměti než sw v "dosu" dokáže vygenerovat/ a paměti jsou vadné/nekompatibilní. Většinou pak zkouším ještě orthos nebo přimetest. Prostě při větším zatížení ve Windows se chyba projeví.